Prominent & Leading Manufacturer from Indore, we offer 500 ml bottle and 125 ml kesh king hair oil empty bottle with fliptop.



₹ 7.50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 500ml |
| Material | PET |
| Cap Type | Spray Pump |
| Brand | Ski |
| Color | Transparent |
| Use For Storage | Chemical |
| Shape | Square |
| Neck Size | 28 mm |
| Product Type | PET BOTTLE |


₹ 3.75 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 125 ml |
| Material | PET |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Brand | Ski |
| Use For Storage | Oils |
| Neck Size | 19 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Mukesh Bajaj (Proprietor)
Sai Kripa Industries
6-A, Industrial Estate, Polo Ground, Near Sharma Namkeen, Indore - 452015, Madhya Pradesh, India
