Our product range includes a wide range of 200ml juice pet bottle, pet juice bottle and aloe vera juice pet bottle.



₹ 2.50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 200ml |
| Color | Transparent |
| Cap Type | Screw Cap |
| Material | PET |
| Brand | SKI |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 2.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 200ml |
| Material | PET |
| Usage/Application | For Juice |
| Color | Transparent |
| Cap Type | Screw Cap |
| Brand | SKI |
| Country of Origin | Made in India |
With our vast industry experience and competent workforce, we provide Pet Juice Bottle. Use for storing & packing juice for sale, the offered juice bottles is manufactured with advance techniques by using quality material. Our juice bottles are tested by our quality checkers in order to offer the flawless range. These juice bottles are available in different color & sizes to customers.
Features:



₹ 9.25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 400ml |
| Usage/Application | For Aloe Vera Juice Storage |
| Color | Green |
| Brand | SKI |
| Cap Type | Screw Cap |
| Material | Pet |
| Country of Origin | Made in India |
Noni juice
Mukesh Bajaj (Proprietor)
Sai Kripa Industries
6-A, Industrial Estate, Polo Ground, Near Sharma Namkeen, Indore - 452015, Madhya Pradesh, India

