Our range of products include sharbat pet bottle.


₹ 8.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 750 ml |
| Neck Size | 38 mm |
| Usage/Application | Sharbat |
| Color | Transparent |
| Material | PET |
| Size | 750 ml |
| Freezer Safe | Yes |
| Food Grade | Yes |
| Cap Type | Screw Cap |
| I Deal In | New Only |
Sharbat bottle
Mukesh Bajaj (Proprietor)
Sai Kripa Industries
6-A, Industrial Estate, Polo Ground, Near Sharma Namkeen, Indore - 452015, Madhya Pradesh, India